WYPOŻYCZALNIA URZĄDZEŃ

Odkurzacz do praniai tapicerki DELTA 200 II

Odkurzacze piorące

Odkurzacz piorący do tapicerki samochodowej, meblowej, dywanów i wykładzin

Odkurzacz 2-silnikowy POWER JET 429 FLOWMIX (PPL) XII

Odkurzacze do pracy na mokro i sucho

Praktyczne odkurzacze do codziennej pracy. Przydatne do zbierania wody, prac porządkowych

Szorowarkib do czyszczenia podłóg

Szorowarka jednotarczowa do gruntownego czyszczenia ciężkich zanieczyszczeń. Sprawdzone na podłożach, jak kamień naturalny i sztuczny, wykładzina typu PCV, podłogi polerowane, linoleum, płytki ceramiczne, gres, beton

Osuszacze powietrza do zbierania wilgoci

Cichy i wydajne urządzenia do osuszania pomieszczeń w trakcie budowy, remontu

Myjki ciśnieniowe

Profesjonalne myjki wysokociśnieniowe z bogatym wyposażeniem. Mocna konstrukcja maszyn

Wynajem urządzeń piorących i czyszczących

Oferujemy szeroki wybór profesjonalnych odkurzaczy piorących oraz urządzeń czyszczących. Wypożyczalnia odkurzaczy piorących Szczecin gwarantuje wybór sprzętu, który sprawi, że meble i dywany będą wyglądały jak nowe, a urządzenia czyszczące doczyszczą posadzkę po trudnym remoncie. Oferowane urządzenia zapewniają bezkonkurencyjne efekty wykonywanych prac oraz sprawdzoną niezawodność, nawet w najtrudniejszych warunkach. Regularne przeglądy serwisowe wszystkich odkurzaczy piorących oraz urządzeń i maszyn czyszczących gwarantują najwyższy poziom bezpieczeństwa operatorów. Wszystkim klientom służymy pomocą techniczną i fachowym doradztwem w doborze odpowiedniego urządzenia oraz zapewniamy szkolenia z zakresu użytkowania.

Wersje wynajmu

Wynajem dobowy

Dotyczy wypożyczenia do 24 godzin.

Wynajem weekendowy

Dotyczy wypożyczenia od soboty do poniedziałku.

Wynajem którtkoterminowy

Dotyczy wypożyczenia od 3 do 7 dni.

Wynajem długoterminowy

Dotyczy wypożyczenia powyżej 7 dni.

Zasady wynajmu

Urządzenia są wynajmowane na czas określony: dobę, weekend, do 7 dni lub powyżej 7 dni. Wynajem odbywa się w oparciu o aktualny cennik dostępny na naszej stronie internetowej, przypisany do każdego urządzenia. Nie nalicza się opłat w Niedziele i Święta. W cenę wynajmu wliczona jest dostawa i obiór sprzętu, pełna instrukcja użytkowania, szczegółowa pomoc techniczna przez cały okres wynajmu, serwis. Za wynajem urządzeń pobierana jest kaucja. Szczegółowe warunku wynajmu urządzeń reguluje umowa. Przy najmie potrzebny jest dokument ze zdjęciem i numerem PESEL.

Dostarczamy i odbieramy urządzenia

Płatność kartą lub gotówką

Pytania i odpowiedzi

Z jakim wyprzedzeniem należy zarezerwować urządzenie?

Bardzo prosimy o rezerwację minimum dwa dni przed planowaną pracą.

Czy wymagana jest kaucja?

Tak, każde urządzenie, które wynajmujemy ma przypisaną wysokość kaucji.

Czy kaucję można zapłacić kartą?

Tak.

Czy można odebrać urządznie osobiście?

Oczywiście, jesteśmy dostępni po adresem: al. Bohaterów Warszawy 21, 70-372 szczecin. Dodatkowo, każde urządzenie możemy dostarczyć pod umówiony wcześniej adres.

Czy można wynająć urządzenie na weekend? Jak liczona jest cena?

Oczywiście można, w tym przypadku dostawa urządzenia następuję w piątek po południu lub w sobotę. Odbiór natomiast jest w poniedziałek rano. W tym przypadku obowiązuję cennik weekendowy, który nie nalicza podwójnej opłaty.

Czy posiadamy w ofercie odkurzacze do zbierania pyłów budowlanych?

Tak, rozszerzyliśmy ofertę o odkurzacze budowlane. Każdy z naszych odkurzaczy jest przystosowany do zbierania drobnego gruzu, pyłów po szpachlowaniu. Dodatkowo odkurzacz można połączyć z żyrafą do szlifowania ścian i sufitów.

Jak prawidłowo przygotować odkurzacz do prania?

Jak sterować odkurzaczem?

Czy obsługa urządzeń jest skomplikowana?

Obsługa urządzeń jest bardzo prosta i nie wymaga skomplikowanych umiejętności. Nasze urządzenia w 70% obsługują Panie, które radzą sobie znakomicie. Przed każdym wypożyczeniem szczegółowo tłumaczymy, jak prawidłowo pracować z urządzeniami. Dodatkowo służymy wsparciem i odpowiadamy na każde pytania w trakcie Państwa pracy.